20 listopada 2014

Test gitary Ines C-36 i strun D'Addario Pro-Arte Carbon

Zapraszamy na stronę naszego kolegi Mikołaja Pawlaka - aby zobaczyć i usłyszeć pełny test gitary i strun -
 kliknij TUTAJ.
Kilka słów wprowadzenia - Mikołaj to utalentowany młody gitarzysta, którego pasją, oprócz samego grania i doskonalenia swych umiejętności, jest  tworzenie recenzji i testów sprzętu muzycznego.
Przeprowadzenie i rejestracja testu w wykonaniu Mikołaja stoi zawsze na wysokim poziomie, jego profesjonalne podejście i znajomość zagadnień z zakresu rynku muzycznego skłoniły nas by również niektóre produkty z naszej dystrybucji trafiły na jego "warsztat".
Gitara klasyczna Ines C-36  to instrument wykonany z pełną dbałością o każdy szczegół brzmienia i estetyki.

Instrument ten można śmiało pozycjonować w  kategorii godnych polecenia gitar klasycznych dostępnych w polskich sklepach muzycznych; w cenie poniżej 1000zł otrzymujemy instrument z dobrego drewna, pięknie wykonany i śmiało można powiedzieć grający jak instrumenty z wyższej półki.
Należy zauważyć, że w teście gitara została wyposażona w najnowsze struny D'Addario Pro-Arte Carbon, które dodatkowo podkreśliły wszystkie zalety instrumentu. Każdy świadomy muzyk wie, że doskonałe brzmienie to składowa instrumentu, strun i... talentu:).

 Struny Carbon Pro-Arte od nowojorskiego producenta powodują, że artykulacja jest jeszcze bardziej kontrolowana, a instrument "ożywa" i dźwięki czarują ucho słuchacza.
Efekty tej współpracy oceńcie sami - zachęcamy do subskrybowania  kanału Mikołaja Pawlaka na YouTube i wyrażenia Waszej opinii. Pozdrawiamy - Music Dealer.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz