17 sierpnia 2012

Rock-Tips: człowiek który zagrał ponad 9000 koncertów

Rock-Tips zwrócił na siebie uwagę między innymi muzyków grających w rewii Cirque du Soleil w Las Vegas.
Po wypróbowaniu i zakupie kilku zestawów Bruce Rickerd - gitarzysta z Cirque du Soleil skontaktował się z przedstawicielem Rock-Tips, by kupić ich dużo więcej nie tylko dla siebie ale także dla innych członków zespołu - nie tylko gitarzystów czy muzyków z grona instrumentów smyczkowych, ale także dla klawiszowców i nawet perkusistów!
Bruce i jego zespół grają więcej koncertów w ciągu roku niż jesteście sobie w stanie wyobrazić, jest naprawdę ciężko pracującym muzykiem, który zna swoją sztukę i umie rozpoznać dobre narzędzie ułatwiające mu wykonywanie swego zawodu. Możesz dowiedzieć się więcej o nim jak i o rewii po prostu wpisz jego nazwisko w „google". To co najważniejsze to fakt, że Rock-Tips jest nie tylko dla początkujących ale dla profesjonalnych muzyków, jak również to, że nie ma lepszego sposobu, aby to zrozumieć, niż próbować Rock-Tips osobiście. Z dotychczasowych doświadczeń możemy powiedzieć, że wszyscy, którzy wypróbowali Rock-Tips są do niego przekonani!
oto krótki list jaki Bruce skierował do producenta Rock-Tips:

„Gram 476 koncertów rocznie z Cirque du Soleil. Nie licząc jam session i prób, które gram od 2 do 3 razy w tygodniu z moimi znajomymi muzykami tu, w Las Vegas. Dzięki temu, ze cały czas gram, mam dość mocne opuszki na palcach. Jednak z powodu suchego powietrza tutaj w Las Vegas, skóra pęka pod paznokciami. Nasz klawiszowiec od lat narzekał na pękanie skóry na palcach. Rock-Tips „zamyka" pęknięcia i chroni skórę, dzięki czemu możemy grać bez bólu tak mocno jak to tylko możliwe! Po zagraniu blisko 9000 występów w czasie ponad 19 lat, nie opuszczając ani jednego show, czasem był ból palców ale nigdy nie spowodował, że musiałem przestać grać ale z Rock-Tips będę mógł po prostu grać bez odczucia żadnego bólu.
Wszystkiego najlepszego!

Bruce"
A oto link do wywiadu jakiego udzielił Bruce dla Guitarplayer
odwiedzajcie jego profil na myspace
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz