17 sierpnia 2012

pałki Pro-Mark w Music Dealer

Dobra wiadomość dla wszystkich perkusistów -  w naszej ofercie znajdziecie produkty Pro-Mark.


Firma Pro-Mark została założona w 1957 przez Herba Brochstein'a, profesjonalnego perkusistę i właściciel sklepu z instrumentami perkusyjnymi . Pro-Mark zawsze była firmą rodzinną, w 2011 r. została wykupiona przez D'Addario & Company. Biura i fabryki pozostają w Houston w Teksasie, produkują pałki z hickory, klonu i japońskiego dębu Shira Kashi TM (Pro-Mark jako pierwsza amerykańska firma skutecznie wprowadziła na rynek japoński dąb).
Pro-Mark używa tylko selekcjonowanego i nie zagrożonego nadmierną eksploatacją drewna. Wycinka drewna jest starannie kontrolowana, z uwzględnieniem uzupełnienia stanu lasów przez nowe nasadzenia i replantacje. To jeden z kluczowych elementów ochrony środowiska. Przed finalnym wykonaniem produktów, drewno poddawane jest dokładnej selekcji i rygorystycznej kontroli podczas całego procesu produkcyjnego.
Pałki Pro-Mark są testowane i wykorzystywane przez najlepszych artystów, pedagogów, studentów i entuzjastów gry na perkusji na całym świecie.
Pro-Mark został wybrany przez takich znanych artystów jak: Neil Peart, Ringo Starr, Phil Collins, Mike Portnoy, Simon Phillips, Marco Minnemann, Benny Greb, Chris Adler, Jimmy DeGrasso, Thomas Pridgen i wielu innych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz